Fotokoutky

Fotokoutek nesmí chybět na žádné akci, kde je cílem zajistit zábavu a zároveň nezapomenutelnou památku ve formě tištěných snímků – a to za minimální náklady! V případě, kdy si návštěvníci budou hradit tištěné fotografie sami, mohou dostat pořadatelé fotokoutek zcela zdarma.

Naše nabídka zahrnuje klasický i virtuální fotokoutek. Hlavní výhodou naší služby oproti fotobudkám spočívá nejen v tom, že fotky pořizuje fotograf, který pracuje s objektivem tak, aby byly zobrazeny celé postavy, ale také si umí poradit s uskupením, pozicí a uspořádáním, aby dosáhl dokonalé kompozice. Fotobudky a instantní fotokiosky sice nabízejí modernější technologie, ale díky své statičnosti nezachycují celé postavy. Nechte vyniknout šaty a postavy v plné kráse!

Klasický fotokoutek poskytuje bohatý výběr pozadí a fotodoplňků, které oživí každou akci. Je ideální pro plesy, firemní události, večírky, svatby či městské slavnosti. Výzdobu fotokoutku a fotodoplňky vytvoříme dle Vašeho přání. Tisk snímků ve fotostudiu je samozřejmostí, cena se stanovuje individuálně, dle dohody.

Virtuální fotokoutek nabízí alternativní možnosti pro každou akci. Dle Vašich poždavků jsme schopni připravit libovolnou grafiku, loga, pozadí nebo texty. Tyto virtuální prvky je možné umístit do popředí i pozadí fotografie (viz galerie). Tisk snímků ve fotostudiu je opět samozřejmostí. Cena se stanovuje individuálně, dle dohody.

Klasický fotokoutek

Klasický fotokoutek je fenomén, který se nikdy neomrzí. S námi můžete mít fotokoutek s rekvizitami a tiskem fotografie zcela zdarma v určitých případech.

Maxi fotokoutek

Klasické fotokoutky již znáte. Vyzkoušejte něco většího! Maxi fotokoutek je až 2,5krát větší než klasický fotokoutek.

Virtuální fotokoutek

Použití libovolného pozadí a informační lišty na fotografii z události je jedinečný způsob, jak pomocí virtuální reality vtáhnout návštěvníky do prostředí Vaší akce.

Máte dotaz? Potřebujete se na něco zeptat?