Co pro vás můžeme udělat?

Fotoslužby

Kompletní zajištění fotoslužeb

Fotografie jsou památkou na celý život. Nechte se u nás vyfotografovat a zachovejte si tak památku na důležité životní události a radostné okamžiky. Můžete se také nechat zvěčnit formou portrétu.

Fotokoutek

Originální zábava a služby pro každou akci

Fotokoutky jsou skvělým doplňkem pro každou vaši příležitost. S řadou rekvizit a tematických prvků vám poskytneme fotokoutek na míru. Díky digitální realitě jsme schopni upravit pozadí snímků, či přidat prvky na popředí fotografie dle vašich přání.

Program pro děti

Zábava nejen pro děti

Malování na obličej přinese radost nejen dětem, ale zvedne náladu i na firemním večírku, obecní slavnosti či jiné akci. Umíme se plně přizpůsobit tematickým akcím.

UV TISK

Inovace v oblasti tisku

Tisk a potisk získává nový rozměr. Díky UV tisku vám potiskneme téměř cokoli, a to již od jednoho kusu. Tiskněte levně na všechny podklady bez nutnosti podat zakázku na velké množství kusů.

Nabízíme potisk kelímků, svíček, elektroniky, dřeva, kovů, plastů, …

Gravírování

Že neznáte? Tak šup na Pinterest!

Pomocí laserového paprsku vygravírujeme téměř cokoliv do čehokoliv. I tvarové řezání je možné téměř do nemožného. Spolupracujeme s kavárnami, cukráři, velkoobchody i s koncovými maloodběrateli.

Řezaná grafika

Řezané samolepicí folie = levná reklama

Tvarový řez samolepicích folií poslouží nejen pro polep automobilů a výloh, ale i pro výrobu samolepek či šablon na sprejování.

Plesy

Kompletní zajištění služeb

Specializujeme se na fotokoutky a fotoslužby. Rádi Vám potiskneme i šerpu, vygravírujeme skleničku, vytiskneme vstupenky, nebo Vás oblékneme do třídního trička.

Svatby

Památka i zábava na Váš den D

Gravírované dekorace, fotoslužby, fotokoutek i půjčení svatební brány či stanů? Jsme tu pro vás.

Branding firem

Brand nebo-li budování značky

Vaše jméno/značka je důležitou součástí podnikání, již je třeba budovat. Nejedná se pouze o propagaci práce, logo manuály. Jde hlavně o budování dobrého jména, které jde ruku v ruce se spoluprací a využíváním správných reklamních kanálů.

Tisk

Tiskoviny mají stále své místo

Tiskoviny jako vizitky, letáky, plakáty, diplomy, brožury atd. zatím mají stále své místo. Hledáte spolehlivého levného partnera pro tisk? Že nemáte grafiku? Nevadí, o vše se postaráme!

Potisk

Potisk hrnečků, textilu a jiných materiálů na vaše přání

Firemní textil je v dnešní době již běžným reklamním prvkem. Máte zájem o jednotné firemní oblečení, či jiné běžné předměty jako firemní hrneček či tužku? Proč váhat? U nás je vše cenově dostupné.

3D Reklama

Dekorace i reklamní prvek v jenom

Chcete vyzdobit svoji firmu či kancelář? Tvoříme 3D reklamu z široké škály materiálů – z tvrzeného polystyrenu, plastu, dřeva, …